Նյութերը ենթաբաժնում: 409
Ցուցադրված նյութերը: 61-70
Էջեր: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 40 41 »
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 4-րդ «Գ» դասարանի աշակերտները դասվար Ալինա Միքայելյանի ուղեկցությամբ ճանաչողական այց են կատարել Գորիսի քաղաքային պատկերասրահ։
ԴՊՐՈՑԻ ԱՌՕՐՅԱՆ | Դիտումներ: 218 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 21.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 5-րդ «Բ» դասարանի աշակերտները դասղեկ Սիրուշ Բաղդասարյանի ուղեկցությամբ ճանաչողական այց կատարեցին Գորիսի երկրագիտական թանգարան։
ԴՊՐՈՑԻ ԱՌՕՐՅԱՆ | Դիտումներ: 219 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 20.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մայիսի 17-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 2-րդ «Գ» դասարանի աշակերտները, նրանց ծնողները և դասվար Ռիտա Շալունցը միասին ուղևորվեցին ճանաչողական ու հոգևոր արժեքներով լի այցելության՝ բացահայտելու հարազատ քաղաքի պատմամշակութային գանձերը։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 206 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 20.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 5-րդ «Բ» դասարանի աշակերտները «Մայրենի» առարկայի ուսուցչուհի Շահանե Հովսեփյանի նախաձեռնությամբ և ուղեկցությամբ ուսուցողական այց կատարեցին Գորիսի թիվ 2 մանկական գրադարան։
ԴՊՐՈՑԻ ԱՌՕՐՅԱՆ | Դիտումներ: 201 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մայիսի 18-ը հիշարժան և տպավորիչ օր էր Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 2-րդ «Ա» դասարանի սաների համար։ Դասվար Արուս Դոլունցի նախաձեռնությամբ այն վերածվեց ուսումնական տարվա յուրօրինակ ամփոփման՝ համատեղելով կրթական, մշակութային և հայրենագիտական տարրերը։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 256 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մայիսի 19-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 2-րդ «Գ» դասարանում անցկացվեց բաց դաս «Ռուսաց լեզու» առարկայից։ Դասը կազմակերպել էր ուսուցչուհի Շահանե Գյուրջյանը, որն այն վերածեց ոգեշնչող, հագեցած ու ուսանելի փորձառության։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 259 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 7-րդ «Ա» դասարանի աշակերտները, ծնողների և դասղեկ Շահանե Հովսեփյանի ուղեկցությամբ, իրականացրին ճանաչողական և կրթական նշանակություն ունեցող էքսկուրսիա դեպի Նորավանք վանական համալիր և Ջերմուկ քաղաք։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 247 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 3-րդ «Գ» դասարանի աշակերտները, դասվար Կարինե Մալխասյանի առաջնորդությամբ, ճանաչողական այց կատարեցին Գորիս գյուղի Սուրբ Հռիփսիմե եկեղեցի։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 271 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 4-րդ «Բ» դասարանի աշակերտները, դասվար Վարդ Գրիգորյանի ուղեկցությամբ, իրականացրին ճանաչողական այց Գորիսի պատկերասրահ և Գորիսի երկրագիտական թանգարան։
ԴԱՍԱՊՐՈՑԵՍ | Դիտումներ: 173 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 17.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մայիսի 14-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 5-րդ «Բ» դասարանի աշակերտները, «Մայրենի» առարկայի ուսուցչուհի Շահանե Հովսեփյանի ուղեկցությամբ, ուսուցողական այց կատարեցին Զանգեզուրի գրականության կենդանի հիշողություններից մեկը՝ Սերո Խանզադյանի տուն-թանգարան։
ԴԱՍԱՊՐՈՑԵՍ | Դիտումներ: 249 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 15.05.2025 | Մեկնաբանություններ (0)