Նյութերը ենթաբաժնում: 409
Ցուցադրված նյութերը: 41-50
Էջեր: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 40 41 »
Հոկտեմբերի 7-27-ը ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարության և «Ակադեմիական քաղաք» հիմնադրամի համատեղ նախաձեռնությամբ մեկնարկել է լայնածավալ տեղեկատվական արշավ, որը կանցկացվի Հայաստանի 14 քաղաքներում։
ԴՊՐՈՑԻ ԱՌՕՐՅԱՆ | Դիտումներ: 337 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 10.10.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
ՀՀ ՆԳՆ փրկարար ծառայության Սյունիքի մարզային փրկարարական վարչության Գորիսի հրշեջ-փրկարարական ջոկատի ղեկավար կազմի նախաձեռնությամբ Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցում կազմակերպվեց գործնական ուսումնական վարժանք և թեմատիկ քննարկում։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 285 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 03.10.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 26-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 1-ին «Ա» դասարանում տիրում էր տոնական ու ջերմ մթնոլորտ։ Փոքրիկ առաջին դասարանցիները իրենց կյանքի կարևորագույն օրերից մեկը նշեցին՝ առաջին անգամ հանդիպելով հայոց այբուբենի առաջին հնչյուն-տառին՝ «Ա»-ին։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 280 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 26.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 25-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցում, ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարության աջակցությամբ, իրականացվեց կրթամշակութային «ԴասԱրվեստ» ծրագիրը։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 232 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 25.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 23-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 1-ին «Գ» դասարանում տիրում էր ուրախ ու տոնական մթնոլորտ․ փոքրիկ աշակերտները առաջին անգամ բացեցին դպրության դռները՝ հանդիպելով հայոց այբուբենի առաջին հնչյուն-տառին՝ «Ա»-ին։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 265 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 24.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 23-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 4-րդ «Գ» դասարանում կազմակերպվեց ներդասարանական միջոցառում, որը նվիրված էր Հայաստանի Հանրապետության անկախության օրվան։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 228 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 23.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 19-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցում կայացավ իրազեկման միջոցառում՝ կազմակերպված «Հումանիտար ականազերծման և փորձագիտական կենտրոն» ՊՈԱԿ-ի կողմից։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 251 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 19-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցում տոնական ու հիշարժան մթնոլորտ էր։ Դպրոցի 1-ին «Բ» դասարանում տեղի ունեցավ գրաճանաչության փուլի մեկնարկը։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 475 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Սեպտեմբերի 10-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցում կազմակերպվեց ուսանելի զրույց-հանդիպում ՀՀ Ներքին գործերի նախարարության ներկայացուցիչների հետ։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 374 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 10.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցը ներգրավվել է «Ուսումնական բացերի հաղթահարում և բարեկեցության խթանում․ երեխայի զարգացման ամբողջական մոտեցում դիմակայության և ակադեմիական հաջողության համար» ծրագրին։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 300 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 08.09.2025 | Մեկնաբանություններ (0)