Նյութերը ենթաբաժնում: 412
Ցուցադրված նյութերը: 91-100
Էջեր: « 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 41 42 »
Մարտի 26-ին Գորիս քաղաքում տեղի է ունեցել 7-9-րդ դասարանների «Սպարտակիադայի» հնգամարտ մարզաձևից համայնքային փուլը, որին մասնակցել են Գորիս համայնքի դպրոցների 7-9-րդ դասարանների աշակերտները՝ յուրաքանչյուր դպրոցից 5 տղա և 5 աղջիկ։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 376 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 27.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մարտի 22-30-ը ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարությունը հայտարարել է թատերական շաբաթ և մեկնարկել «Թատերական շաբաթ 2025» ծրագիրը:
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 382 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 25.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մարտի 20-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 3-րդ «Բ» դասարանում տեղի ունեցավ «Մի փունջ գարուն» խորագրով ինտեգրված դաս-միջոցառում, որը կազմակերպել էր դասվար Անուշ Աղաբեկյանը։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 320 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 20.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
«Դասը վարում է ծնողը» նախաձեռնության շրջանակում տասնհինգերորդ հանդիպումը տեղի ունեցավ 8-րդ «Ա» դասարանում։ Դասը վարեց «Առաքելություն Հայաստան» ԲՀԿ Գորիսի մասնաճյուղի ղեկավար Անժելա Գրիգորյանը: Դասի թեման էր՝ «Սոցիալական աշխատանքի ուժը»։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 283 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 19.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
«Դասը վարում է ծնողը» նախաձեռնության շրջանակում տասնչորսերորդ հանդիպումը տեղի ունեցավ 6-րդ «Ա» դասարանում։ Դասը վարեց Գորիսի թիվ 2 մանկապարտեզի դաստիարակ, բանասեր Լիանա Սարգսյանը: Դասի թեման էր՝ «Հովհաննես Շիրազ»։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 240 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 15.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
«Դասը վարում է ծնողը» նախաձեռնության շրջանակում տասներեքերորդ հանդիպումը տեղի ունեցավ 2-րդ «Ա» դասարանում։ Դասը վարեց «Գործընկերություն և ուսուցում» ՀԿ-ի սոցիալական ծրագրերի համակարգող Հասմիկ Արզումանյանը: Դասի թեման էր՝ «Ո՞վ է սոցիալական աշխատողը»։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 302 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 14.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մարտի 13-ին Գորիս քաղաքում տեղի է ունեցել 2025 թվականին անցկացվող «Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի գավաթ» սիրողական սեղանի թենիսի համայնքին փուլը։
«Դասը վարում է ծնողը» նախաձեռնության շրջանակում տասներկուերորդ հանդիպումը տեղի ունեցավ 5-րդ «Բ» դասարանում։ Դասը վարեց Հայկական կարմիր խաչի Գորիսի մասնաճյուղի մասնագետ Սաթինե Բաբալարյանը։ Դասի թեման էր՝ «Շնչուղիների խցանում, ուշագնացություն»։
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 248 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 12.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մարտի 11-ին Գորիս քաղաքում տեղի ունեցավ «Սպարտակիադա» մարզական միջոցառման «Հրաձգություն» մարզաձևից 7-9-րդ դասարանների համայնքային փուլը, որին մասնակցեցին նաև Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցի 8-րդ և 9-րդ դասարանների  աշակերտները։
ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐ | Դիտումներ: 391 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 11.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)
Մարտի 11-ին Գորիսի Յուրի Բախշյանի անվան թիվ 3 հիմնական դպրոցում էին ՆԳՆ Փրկարար ծառայության Սյունիքի մարզային փրկարարական վարչության Գորիսի հրշեջ փրկարարական ջոկատի ղեկավար Անդրանիկ Սահակյանը, հրշեջ-փրկարար, ենթասպա Հայկ Պապյանը, հրշեջ-փրկարարներ Սերյոժա Ավագյանն ու Տիգրան Մկրտչյանը:
ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ | Դիտումներ: 329 | Ավելացրեց: ԽՄԲԱԳԻՐ | Ամսաթիվ: 11.03.2025 | Մեկնաբանություններ (0)